Przejdź do treści

Komisarz Wyborczy w Płocku

Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Płocku

Wersja tekstowa , Wersja kontrastowa , Mapa strony , Kontakt

Menu działu

Menu działu

Rejestacja list kandydatów na posłów

do Sejmu RP w okregu Nr 16

1. Lista zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Numer
na liście
Nazwisko Imiona Miejsce zamieszkania Zawód Oznaczenie
1 Pawlak Waldemar Pacyna rolnik członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
2 Sopliński Aleksander Ciechanów lekarz medycyny członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
3 Zgorzelski Piotr Zągoty pracownik samorządowy członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
4 Krawczyk Wiesława Przasnysz mgr inż. technolog żywności członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
5 Szymanik Elżbieta Pniewo Czeruchy ekspert funduszy unijnych członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
6 Wojnarowski Włodzimierz Adam Nosarzewo Borowe pracownik samorządowy członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
7 Opolska Grażyna Anna Ćwiklin pracownik administracyjny, rolnik członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
8 Siwiec Krystyna Barbara Zawidz Kościelny nauczyciel członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
9 Stolpa Andrzej Płońsk pracownik samorządowy członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
10 Orliński Mirosław Adam Sochaczew prawnik nie należy do partii politycznej
11 Kwiatkowski Stanisław Płock menadżer ochrony zdrowia członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
12 Kłosowski Józef Grzegorz Żyrardów pracownik samorządowy członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
13 Kęsicka Lucyna Danuta Płock ekonomista członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
14 Jabłoński Bernard Bieżuń emerytowany nauczyciel nie należy do partii politycznej
15 Góralska Katarzyna Płock nauczyciel nie należy do partii politycznej
16 Penczonek Krystyna Zofia Warszawa ogrodnik członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
17 Kominek Tomasz Płock pracownik samorządowy członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
18 Durczak Jadwiga Ewa Granice ekonomista członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
19 Bieńkowska Elżbieta Mława nauczyciel nie należy do partii politycznej
20 Świerzyński Sławomir Arkadiusz Wola Łącka artysta muzyk członek Polskiego Stronnictwa Ludowego

2. Lista zgłoszona przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Numer
na liście
Nazwisko Imiona Miejsce zamieszkania Zawód Oznaczenie
1 Pitera Julia Teresa Warszawa polonista członek Platformy Obywatelskiej RP
2 Koźlakiewicz Mirosław Kunki ekonomista członek Platformy Obywatelskiej RP
3 Rusinowska Beata Małgorzata Żyrardów pedagog członek Platformy Obywatelskiej RP
4 Gapińska Elżbieta Teresa Płock pedagog członek Platformy Obywatelskiej RP
5 Kamasa Andrzej Juliusz Płońsk pracownik samorządowy członek Platformy Obywatelskiej RP
6 Młodawska Katarzyna Sochaczew inżynier ochrony środowiska nie należy do partii politycznej
7 Wetmański Adam Piotr Żuromin nauczyciel członek Platformy Obywatelskiej RP
8 Pesta Piotr Płock kosztorysant członek Platformy Obywatelskiej RP
9 Kwiatkowski Jacek Mława fizjoterapeuta członek Platformy Obywatelskiej RP
10 Wiland Małgorzata Gostynin pielęgniarka członek Platformy Obywatelskiej RP
11 Bieńkowski Andrzej Przasnysz prawnik nie należy do partii politycznej
12 Krzewicki Mateusz Płock Student członek Platformy Obywatelskiej RP
13 Zimerman Margota Anna Sierpc pracownik samorządowy członek Platformy Obywatelskiej RP
14 Grochowska Małgorzata Ciechanów pracownik samorządowy członek Platformy Obywatelskiej RP
15 Grocka Joanna Pepłowo dziennikarz członek Platformy Obywatelskiej RP
16 Lewicki Grzegorz Płock menager członek Platformy Obywatelskiej RP
17 Kajkowska Agnieszka Staroźreby menedżer członek Platformy Obywatelskiej RP
18 Dorobek Jarosław Nowe Miszewo menedżer nie należy do partii politycznej

 3. Lista zgłoszona przez Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Numer
na liście
Nazwisko Imiona Miejsce zamieszkania Zawód Oznaczenie
1 Gawkowski Krzysztof Kamil Wołomin politolog członek SLD
2 Iwaniak Arkadiusz Płock ekonomista członek SLD
3 Królewiecka Edyta Joanna Ciechanów pielęgniarka członek SLD
4 Budzich Marek Żuromin urzędnik członek SLD
5 Kiwit Marek Ciechanów inżynier rolnik członek SLD
6 Olendrzyńska Elżbieta Drobin nauczyciel członek SLD
7 Popiołek Jolanta Sochaczew nauczyciel członek SLD
8 Góralczyk Arkadiusz Mława nauczyciel akademicki członek SLD
9 Drewa Ryszard Józef Studzieniec ekonomista członek SLD
10 Michalska Jadwiga Helena Żyrardów filolog polski członek SLD
11 Sadowski Tomasz Ireneusz Krasne lekarz członek SLD
12 Gruchot Maria Gostynin tłumacz języka rosyjskiego nie należy do partii politycznej
13 Kozłowski Jacek Słubice nauczyciel wychowania fizycznego członek SLD
14 Maćkowska Joanna Stanisława Przasnysz ekonomista nie należy do partii politycznej
15 Przedlacki Andrzej Płock mechanik maszyn członek SLD
16 Żuchowska Ludwika Apolonia Mława spedytor członek KPEiR
17 Orlikowska Justyna Magdalena Kąty filolog polski członek SLD
18 Nawrocka Małgorzata Helena Serock doradca finansowy członek KPEiR
19 Malinowska Teresa Sierpc pedagog członek SLD

4. Lista zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Numer
na liście
Nazwisko Imiona Miejsce zamieszkania Zawód Oznaczenie
1 Jasiński Wojciech Stefan Płock prawnik czlonek Prawa i Sprawiedliwości
2 Opioła Marek Warszawa poseł czlonek Prawa i Sprawiedliwości
3 Wąsik Maciej Roman Warszawa archeolog czlonek Prawa i Sprawiedliwości
4 Kołakowski Robert Jerzy Ciechanów historyk czlonek Prawa i Sprawiedliwości
5 Pagórek Marian Adam Gostynin kardiolog czlonek Prawa i Sprawiedliwości
6 Klejnowska Ilona Żuromin dziennikarz nie nalezy do partii politycznej
7 Łubińska Ewa Bieżuń nauczycielka czlonek Prawa i Sprawiedliwości
8 Małecki Maciej Sochaczew historyk czlonek Prawa i Sprawiedliwości
9 Chodubski Tomasz Robert Mława nauczyciel czlonek Prawa i Sprawiedliwości
10 Osowski Tomasz Przasnysz nauczyciel czlonek Prawa i Sprawiedliwości
11 Purcelewska Małgorzata Murzynowo mgr inż. budownictwa nie nalezy do partii politycznej
12 Cześnik Andrzej Sławomir Sierpc rolnik czlonek Prawa i Sprawiedliwości
13 Kornatowska Barbara Ciechanów mgr finansów i bankowości nie nalezy do partii politycznej
14 Urmańska Maria Zofia Granice inżynier energetyk nie nalezy do partii politycznej
15 Grabowska Małgorzata Grabowo technik ekonomista nie nalezy do partii politycznej
16 Justat Wiesława Koziminy-Stachowo przedsiębiorca nie nalezy do partii politycznej
17 Migda Piotr Czesław Miedniewice przedsiębiorca czlonek Prawa i Sprawiedliwości
18 Gajewska Maria Bożena Sieraków ogrodnik nie nalezy do partii politycznej
19 Zając Krystyna Strzegowo nauczyciel nie nalezy do partii politycznej
20 Kamiński Henryk Nowy Duninów mechanik nie nalezy do partii politycznej

5. Lista zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

Numer kandydata Nazwisko Imiona Miejsce zamieszkania Zawód Oznaczenie
1 Rabczewski Paweł Ciechanów trener sportowy nie nalezy do partii politycznej
2 Kubera Piotr Płock prawnik czlonek PJNu
3 Romanow Henryka Anna Ciechanów lekarz medycyny nie nalezy do partii politycznej
4 Tucholski Krzysztof Płońsk reprezentant ds. rynku farmaceutycznego czlonek PJNu
5 Zmudczyńska Edyta Wiesława Ciechanów ekonomista czlonek PJNu
6 Dzieliński Mariusz Przasnysz przedsiębiorca czlonek PJNu
7 Sawicka Marzena Płock inżynier budownictwa nie nalezy do partii politycznej
8 Drążkiewicz Grzegorz Ćwiklin urzędnik czlonek PJNu
9 Szczytniewska Beata Płock pracownik administracji nie nalezy do partii politycznej
10 Antonowicz Dariusz Płock pracownik administracyjno-biurowy nie nalezy do partii politycznej
10 Małecka Beata Żary nauczyciel nie nalezy do partii politycznej
11 Urmański Jan Dominik Granice socjolog nie nalezy do partii politycznej
12 Hupiński Remigiusz Piotr Gąbin pracownik administracyjno-biurowy nie nalezy do partii politycznej
13 Osiecki Radosław Płock inspektor d/s ochrony środowiska czlonek PJNu
14 Kozłowska Elżbieta Płock kasjer czlonek PJNu
15 Kubat Zofia Gostynin emerytka nie nalezy do partii politycznej
16 Rzodkiewicz Elżbieta Irena Mława rencistka czlonek PJNu
17 Kamińska Ewa Grażyna Płońsk rencistka czlonek PJNu
18 Śladowska Marlena Maria Płock nauczyciel nie nalezy do partii politycznej
19 Żelichowski Jerzy Stefan Sochaczew inżynier rolnictwa nie nalezy do partii politycznej

 

6. Lista zgłoszona przez Komitet Wyborczy Ruch Palikota

Numer kandydata Nazwisko Imiona Miejsce zamieszkania Zawód Oznaczenie
1 Sajak Paweł Ireneusz Żyrardów elektronik czlonek Ruchu Palikota
2 Aleksandrowicz Maciej Bohdan Łomianki Architekt wnętrz czlonek Ruchu Palikota
3 Dębska Marta Płońsk dziennikarz czlonek Ruchu Palikota
4 Wysocka Izabela Maria Słupno Psychopedagog nie nalezy do partii politycznej
5 Walawski Andrzej Jerzy Płock technik budowlany nie nalezy do partii politycznej
6 Pindor Marcin Żyrardów automatyk nie nalezy do partii politycznej
7 Zaremba Milena Prusinowice nauczyciel nie nalezy do partii politycznej
8 Zieliński Michał Ciechanów nauczyciel nie nalezy do partii politycznej
9 Kowalski Bogusław Płońsk technik technologii żywności czlonek Ruchu Palikota
10 Stękiel Justyna Agnieszka Żyrardów księgowa nie nalezy do partii politycznej
11 Umiński Dariusz Ciechanów technik mechanik nie nalezy do partii politycznej
12 Cyran Paulina Laskowiec specjalista do spraw obsługi klienta nie nalezy do partii politycznej
13 Buczyński Hubert Paweł Płock administratywista czlonek RACJI Polskiej Lewicy
14 Skambara Marta Maria Grudziądz księgowa czlonek Ruchu Palikota
15 Wieczorek Jarosław Żyrardów informatyk nie nalezy do partii politycznej
16 Tymiński Tomasz Międzyborów nauczyciel nie nalezy do partii politycznej
17 Cichobłaziński Wojciech Rawa Mazowiecka inżynier rolnictwa nie nalezy do partii politycznej
18 Strychalska Monika Maria Brody technolog żywności nie nalezy do partii politycznej
19 Michalska Dorota Żyrardów fryzjer nie nalezy do partii politycznej
20 Sokołowska Agnieszka Żyrardów filolog romanistyki nie nalezy do partii politycznej

7. Lista zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

Numer kandydata Nazwisko Imiona Miejsce zamieszkania Zawód Oznaczenie
1 Bartold Tadeusz Klemens Warszawa przedsiebiorca czlonek PPP-Sierpień 80
2 Lewandowski Mirosław Gostynin rolnik nie nalezy do partii politycznej
3 Woźniak Beata Anna Warszawa sprzedawca nie nalezy do partii politycznej
4 Kacprzak Henryk Mława trener nie nalezy do partii politycznej
5 Frączkiewicz Sylwester Zazdrość przedsiębiorca nie nalezy do partii politycznej
6 Nowicki Piotr Marek Płock technik mechanik nie nalezy do partii politycznej
7 Amelian Paweł Kulany rolnik nie nalezy do partii politycznej
8 Brzezińska Alicja Mława ekonomista nie nalezy do partii politycznej
9 Żochowska Maria Jolanta Płock inżynier chemik nie nalezy do partii politycznej
10 Spychała Agata Edyta Kozielsk handlowiec nie nalezy do partii politycznej
11 Wiśniewski Jacek Cieszkowo Nowe mechanik nie nalezy do partii politycznej
12 Nitecka Liliana Teresa Skrzany nauczycielka nie nalezy do partii politycznej
13 Belka Dawid Marek Warszawa mechanik nie nalezy do partii politycznej
14 Rybak Jerzy Otwock prawnik nie nalezy do partii politycznej
15 Kiczka Józef Marian Ciechanów ekonomista nie nalezy do partii politycznej
16 Dymek Marcin Wilczonek student nie nalezy do partii politycznej
17 Ciszewska Anna Warszawa handlowiec nie nalezy do partii politycznej
18 Trzebińska Małgorzata Warszawa sprzedawca nie nalezy do partii politycznej
19 Sienkiewicz Natalia Twarogi księgowa nie nalezy do partii politycznej

wydruk | pdf

Rejestr:

Wprowadzający:
Aneta Czerwińska (2011-08-29 17:45:29)
Modyfikujący:
Joanna Grausberg (2016-02-08 09:09:46)

Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Płocku